Lojalumas

"Sekret Mumio"- "Lyoness" lojalumo programos partneris.

KAS YRA „LYONESS“?

Pagrindinis „Lyoness“ planas, kad pirkti būtų malonu. Todėl „Lyoness“, kaip tarptautinė pirkimo bendruomenė, siūlo individualias ir kiekvieno skonį atitinkančias galimybes apsipirkti. 

Pirkimo būdai:

"Cashback Card" kortelė: viena kortelė, visos prekių ir paslaugų grupės, daug privalumų
 

Čekiai: įvairūs čekiai, kuriais galite naudotis pirkdami iš „Lyoness“ lojalumo partnerių
 

Pirkimas internetu: pasinaudokite daugeliu „Lyoness“ lojalumo partnerių pasiūlymais

„Lyoness“ yra tarptautinė įvairias prekių ir paslaugų grupes apimanti pirkimo bendruomenė, kuri vartotojams siūlo nemokamai ir be įsipareigojimų naudotis pirkimo privalumais. 


Kiekvieną kartą pirkdami iš „Lyoness“ lojalumo partnerių, kaip „Lyoness“ narys Jūs gaunate „Lyoness“ naudas: „Cashback“, pirkimo taškus (angl. Shopping Points), o rekomendavus „Lyoness“ kitiems - ir draugystės premiją (angl. „Tell A Friend“).

 

KAS YRA „CASHBACK“?

Pirkdami "Lyoness", Jūs kiekvieną kartą susigrąžinate iki 5% nuo pirkinio sumos ( "Cashback" ). Ši suma kaupiasi Jūsų virtualioje išmokų sąskaitoje, kurią bet kuriuo metu galite peržiūrėti prisijungęs prie savo paskyros per lyoness.lt. Kai Jūsų išmokų sąskaitoje iš Jūsų pirkinių arba draugystės premijų ( angl. "Tell A friend" ) susikaupia mažiausiai 10 EUR. suma, priklausomai nuo Jūsų nustatymų, "Lyoness" ją perveda į asmeninę Jūsų banko arba į pirkimo sąskaitą.

KAS YRA PIRKIMO TAŠKAI (ANGL. "SHOPPING POINTS")?

Pirkimo taškus, kaip ir "Cashback", Jūs gaunate automatiškai kiekvieną kartą pirkdami iš "Lyoness" lojalumo partnerių. Kaupiant pirkimo taškus, vieno taško vertė yra 1 EUR. Panaudojant pirkimo taškus, jų vertė padidėja.

Sukauptus pirkimo taškus galite panaudoti patraukliems lojalumo partnerių (SVV) pasiūlymams internetu arba įprastose jų prekybos vietose, perkant jų specialia kaina nurodytas prekes arba panaudoti nuolaidas. Jei rekomendavote „Lyoness“ kitiems asmenims, papildomai gausite taip vadinamąją draugystės premiją už visus pirkinius, kuriuos atlieka Jūsų rekomenduoti draugai (angl. "Tell a friend").

AR NARYSTĖ YRA MOKAMA?

Narystė „Lyoness“ yra nemokama ir neprivaloma.

KAIP TAPTI NARIU?

Užsiregistruoti „Lyoness“ yra keletas galimybių:

  • Užsiregistruoti nemokamai internetu patiems;
  • Pasinaudokite galimybe pirkdami iš mūsų lojalumo partnerio - užsiregistruokite per jį ir iškart gaukite savo „Lyoness Cashback Card“ kortelę su lojalumo partnerio ir „Lyoness“ logotipais (angl. „Co-branded Card“); 
  • Leiskite, kad Jus užregistruotų jau esamas „Lyoness“ narys (rekomenduotojas) internetu su skrajute arba be skrajutės (angl. „Tell A Friend“).