MUMIO medžiaga

Kas yra MUMIO?

MUMIO - yra lipni, tamsiai rudos ar juodos spalvos medžiaga, susiformuojanti natūraliai aukštai kalnuose, 3000-5000 metrų virš jūros lygio, įvairiuose pasaulio regionuose ypač Centrinėje Azijoje (Himalajų, Pamyro , Altajų kalnuose). Tai natūraliai gamtoje susidaranti unikali medžiaga, kurios pagrindinis bioaktyvus ingredientas - fulvo rūgštis.

Mumio - organinis gamtos produktas.

Kas atrado MUMIO medžiagą?

Senovės rankraščiuose rašoma, kad MUMIO - Himalajų genčių gyventojų atradimas. Vasaromis jie stebėdavo beždžionių migravimą į aukštesnius kalnus. Beždžionės buvo pastebėtos laižydamos pusiau kietą medžiagą, kuri skverbdavosi iš aukštai kalnuose esančių uolų įtrūkimų.

Kaip vartoti MUMIO?

MUMIO medžiagą rekomenduojama ištirpinti stiklinėje vandens ir gerti 1-2 kartus per dieną.

SEKRET  MUMIO produktai ne tik unikalūs savo sudėtimi, bet ir patogūs  vartoti. Vienas Sekret Mumio eliksyro buteliukas po 10 ml (0,1g mumio) -  tai viena rekomenduojama norma.  Gali būti vartojamas ir kaip tiesioginė, ir kaip kompleksinė priemonė derinant su kitais preparatais.

Jei vartojami vaistiniai preparatai ar kiti maisto papildai, BŪTINA pasitarti su vaistininku ar gydytoju.

Ar MUMIO turi šalutinį poveikį?

Saikingai vartojant mumio, kontraindikacijų nenustatyta. Priešingai, jis turi apsauginių adaptogeninių savybių.

Mumio vartoti negalima sergant hemofilija, prieš darant operacijas (kad nekraujuotų). Nepatartina vartoti nėščiosioms moterims ir vaikams, kurie serga inkstų akmenlige.

Produkto vartojimo laikotarpiu negalima vartoti alkoholio.